Туризм
Наші новини

Список депутатів Мукачівської районної ради, обраних 31 березня 2002 року

1. Тягур Юрій Михайлович, 1969, вища, самовисунення.

2. Могилевець Валерій Федорович, 1957, вища, “Жінки за майбутнє”.

3. Турянчик Михайло Іванович, 1956, вища, колектив ЦРЛ.

4. Іванов Василь Іванович, 1956, вища, колектив Чинадіївської ЗОШ I-III ст.

5. Маринець Василь Іванович, 1966, середня-спеціальна, самовисунення.

6. Поп Дмитро Іванович, 1946, вища, самовисунення.

7. Булигін Олександр Георгійович, 1956, вища, зборами колективу Мукачівського держлісгоспу.

8. Полянська Віра Василівна, 1950, вища, зборами селян с. Бистриця.

9. Бабіля Василь Васильович, 1947, вища, “Наша Україна”.

10. Козел Любов Дмитрівна, 1954, вища, СДПУ(о).

11. Русин Василь Васильович, 1965, вища, самовисунення.

12. Сідор Василь Дмитрович, 1952, середня-спеціальна, самовисунення.

13. Маняк Тарас Федорович, 1947, вища, самовисунення.

14. Паульо Володимир Дьордьович, 1968, вища, самовисунення.

15. Гутник Юрій Юрійович, 1945, вища, збори виборців.

16. Хайнас Олександр Васильович, 1956, вища, самовисунення.

17. Ланьо Михайло Іванович, 1964, вища, самовисунення.

18. Токар Ілля Іванович, 1968, вища, “Наша Україна”.

19. Петах Олександр Вікторович, 1973, вища, самовисунення.

20. Кентеш Володимир Іванович, 1953, середня-спеціальна, трудовий колектив Локомотивного депо м. Мукачева.

21. Біров Єлизавета Іванівна, 1959, вища, колектив райдруку.

22. Шуфрич Золтан Петрович, 1944, вища, колектив СТОВ “Нове життя”.

23. Гріцу Юрій Євгенович, 1961, вища, зборами трудового колективу СТОВ “Мрія”.

24. Поллогі Віктор Йосипович, 1962, вища, самовисунення.

25. Деркач Іван Семенович, 1960, вища, самовисунення.

26. Шаленик Василь Несторович, 1973, середня-спеціальна, самовисунення.

27. Паук Іван Федорович, 1963, вища, “Наша Україна”.

28. Феньо Дмитро Петрович, 1957, вища, зборами виборців.

29. Плеша Василь Васильович, 1977, вища, СТзОВ “Завидівське”.

30. Вовк Михайло Іванович, 1947, вища, “Наша Україна”.

31. Брижак Іван Іванович, 1953, вища, самовисунення.

32. Сабов Ганна Михайлівна, 1952, вища, “Наша Україна”.

33. Ільницький Михайло Михайлович, 1965, середня-спеціальна, самовисунення.

34. Лазар Михайло Федорович, 1957, середня-спеціальна, “Наша Україна”.

35. Сікора Степан Ілліч, 1951, вища, “Наша Україна”.

36. Дерев’яник Віктор Петрович, 1964, середня-спеціальна, самовисунення.

37. Сулима Віктор Петрович, 1968, середня-спеціальна, “Батьківщина”.

38. Шкоба Сергій Андрійович, 1970, середня-спеціальна, самовисунення.

39. Крайчик Ігор Васильович, 1958, вища, самовисунення.

40. Фехтел Володимир Емерихович, 1967, вища, “Наша Україна”.

41. Граб Віктор Іванович, 1968, середня-спеціальна.

42. Сливканич Василь Михайлович, 1965, середня-спеціальна, зборами селян Микулівців.

43. Гасинець В’ячеслав Омелянович, 1962, вища, “Наша Україна”.

44. Сікора Володимир Михайлович, 1958, вища, зборами виборців с. Лавки.

45. Михайло Іван Петрович, 1955, середня-спеціальна, зборами виборців с. Лалово.

46. Пруниця Іван Олексійович, 1947, вища, “Наша Україна”.

47. Бігунець Василь Петрович, 1961, вища, самовисунення.

48. Герц Дмитро Іванович, 1949, вища, самовисунення.

49. Лазар Василь Іванович, 1954, вища, зборами виборців с. Макарєво.

50. Матьола Ілля Михайлович, 1949, вища, зборами виборців с. Лалово.

51. Антонюк Михайло Антонович, 1964, вища, самовисунення.

52. Гарапко Павло Павлович, 1957, вища, зборами селян с. Н.Коропець.

53. Варга Іван Іванович, 1952, вища, самовисунення.

54. Качур Михайло Євгенович, 1951, середня-спеціальна, “Наша Україна”.

55. Бубряк Юрій Омелянович, 1960, вища, СТОВ “Карпати”.

56. Любка Михайло Михайлович, 1952, вища, зборами трудового колективу Обавської ЗОШ.

57. Вукста Іван Іванович, 1955, вища, самовисунення.

58. Матінко Іван Антонович, 1946, вища, самовисунення.

59. Балога Павло Іванович, 1977, вища, “Наша Україна”.

60. Орбан Михайло Михайлович, 1962, вища, самовисунення.

61. Граб Василь Іванович, 1956, середня-спеціальна, самовисунення.

62. Пензештадлер Матвій Матвійович, 1958, вища, самовисунення.

63. Мотильчак Михайло Андрійович, 1956, вища, самовисунення.

64. Попович Іван Андрійович, 1962, вища, трудовий колектив ТОВ “Барком”.

65. Майорош Адальберт Адальбертович, 1957, вища, зборами с. Баркасово.

66. Бімба Карло Самуїлович, 1946, вища, Товариство угорської культури.

67. Копча Василь Іванович, 1947, вища, СДПУ(о).

68. Шкріба Василь Васильович, 1963, вища, зборами виборців с. Станово.

69. Мучичка Іван Йосипович, 1954, вища, самовисунення.

70. Бисага Юрій Юрійович, 1960, вища, самовисунення.

71. Нодь Олександр Олександрович, 1964, вища, Товариство угорської культури.

72. Орос Тібор Яношович, 1942, вища, самовисунення.

73. Легеза Віктор Михайлович, 1953, вища, “Демсоюз”.

74. Алмашій Іван Фомич, 1962, вища, “Наша Україна”.

75. Барта Микола Миколайович, 1982, середня-спеціальна, самовисунення.

76. Обертюх Володимир Васильович, 1953, вища, “Наша Україна”.

77. Алмашій Надія Іванівна, 1959, вища, СДПУ(о).

78. Фегер Василь Васильович, 1957, вища, самовисунення.

Про Закарпаття
Міста та селища
© Рідне Закарпаття: Ужгород, Мукачево, Хуст
    Пишіть на andsale@hotmail.com