Туризм
Наші новини

Закарпатці знову перші у кіокушин-карате

29-30 березня в Києві пройшов чемпіонат України з кіокушин-карате серед юнаків. Кращі бійці з Полтави, Криму, Дніпропетровська, Харкова, Львова, Донецька і Закарпаття зібралися у столиці, щоб виявити найсильніших. Близько 300 учасників наполегливо йшли до перемоги. Захищати честь Мукачева випало юнакам спортивного клубу “Форсаж” під керівництвом Едуарда та Ігоря Капур. Під час важких змагань команда Закарпаття вийшла на перше місце у командному заліку, а мукачівець Олександр Созінов (учень ЗОШ №1), провівши 9 поєдинків, впевнено завоював титул чемпіона України. Срібним призером став учень ЗОШ №11 Сергій Олійник, поступившись у фіналі найважчому володарю коричневого поясу. Так тримати, і вперед до нових перемог!