Туризм
Наші новини

Останні секунди матчу виявили переможця

В упертій боротьбі пройшли ігри п’ятого туру розіграшу першості Мукачівського району з футболу. Торішні чемпіони – футболісти ФК “Лалово” – гостювали у бронзових призерів минулого чемпіонату – команди ФСК “Лучки”. Спортсмени обох команд продемонстрували численним уболівальникам зрілу, технічну і коректну гру. Матч проходив у гострих атаках і тримав у напрузі глядачів до останньої секунди.

Перший тайм закінчився із двома забитими голами – 1:1. Спочатку на 17 хвилині відзначився форвард В. Лучок Василь Варга, який зі штрафного сильним ударом забив м’яч у сітку воріт лалівських футболістів, а вже через 10 хвилин вітали нападника команди з Лалова Михайла Ковтуна, який “сухим листом” зі штрафного удару послав м’яч у самісіньку “дев’ятку”.

Після перерви, у другому таймі, помилялись воротарі обох команд. Спочатку О. Чобан, захищаючи свої ворота і опинившись сам на сам із нападником В. Лучок, зачепив його руками і арбітр призначив пенальті, який виявився результативним. Проте на 65 хвилині після несподіваного далекого удару М. Ковтуна помилився воротар В. Лучок, який не втримав у руках мокрий м’яч і той покотився прямо у ворота – 2:2. Гра так би і закінчилась, якби знову не схибив воротар та захист Лалова, які на останніх секундах матчу після подачі кутового “прогавили” невисокого на зріст захисника Отто Свириду, який головою забив переможний гол. Отже, з рахунком 3:2 перемогли футболісти ФСК “В. Лучки”.

В інших матчах туру судді зафіксували такі результати: Макарево-Чинадієво – 2:1 (0:2), Ракошино-Доробратово – 3:0 (3:1), Ромочевиця-Паланок – 3:4 (0:6), Рівне-Пістрялово – 5:3 (3:0), Кольчино-Н. Давидково – 3:4 (2:3).