Туризм
Наші новини

“Паланок” не залишає шансів суперникам

У неділю, 16 червня, на стадіоні “Локомотив” у Мукачеві за підтримки більше як тисячі вболівальників відбувся центральний матч дев’ятого туру розіграшу першості Мукачівського району з футболу. В цей день лідери – футболісти “Паланок” та ФК Лалова – в очному поєдинку вирішували хто є сильнішим і за правом очолить турнірну таблицю. Матч розпочався атаками лалівських футболістів, які створювали у воріт голкіпера суперників безліч гольових моментів, один із яких реалізував нападник Лалова Іван Ковач. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь лалівців. Після перерви гостей ніби підмінили, вони повністю віддали ініціативу господарям, які діяли в атаці гостро і небезпечно. Вже на перших хвилинах другого тайму вони зрівняли рахунок, зробив це кращий бомбардир команди Дмитро Беца. А через 15 хвилин, після порушення правил, Вахтанг Карібов зі штрафного, сильним ударом послав м’яч у правий нижній кут воріт А.Чобана (2:1). Далі гості всією командою кинулися відігруватись, але атакували інертно, без гостроти. На останній хвилині матчу Шепа Едуард забиває третій гол. Таким чином, футболісти “Паланка” здобули свою дев’яту підряд перемогу і посідають верхню сходинку першості.

Інші матчі цього туру принесли такі результати:

Рівне-Кольчино 6:0 (6:1); Іванівці-В. Лучки 2:5 (2:1); Ромочевиця-Н. Давидково 3:3 (4:2); Макарево-Доробратово 3:1 (1:1); Чинадієво-Пістрялово 7:0 (8:0), “Паланок”- Лалово 3:1 (5:1).

Отже, після ігор дев’ятого туру турнірна таблиця чемпіонату набула такого вигляду:

13. Доробратово 10 1 0 9 14-37 3

У розіграші першості юнаків лідирують футболісти “Паланку” – 22 очки, другі та треті відповідно – Лалово та Іванівці в активі яких по 20 очок.