Туризм
Наші новини

Мукачівські борці були другими у Сату-Маре

На початку грудня в румунському місті Сату-Маре відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед кадетів 1985-87 років народження і юніорів 1988-90 рр.

У цьому турнірі взяли участь понад 200 спортсменів, які представляли 10 міст Румунії, Будапешт, югославську Сенту та збірну Закарпаття (Мукачево, Тячево, Берегово).

Досить тенденційне суддівство з боку румунських суддів не дозволило нашим спортсменам зібрати великий врожай медалей, однак перемога вважається почесною.

У командному заліку серед міст першими були спортсмени румунського Сату-Маре. Друге місце завоювали мукачівці (СК ім. Токаря), третіми стали берегівчани.

У персональному заліку члени СК ім. Токаря зайняли такі місця: 1-е – Сергій Молнар (32 кг), Володимир Логойда (53 кг); 2 місце – Юрій Шкріба (42 кг); 3 місце – Олександр Кухта (30 кг), Олег Козуб (32 кг), Іван Богдан (38 кг), Іван Волос (66 кг), Юрій Головченко (85 кг).

Спортсмени висловлюють щиру подяку президенту Федерації боротьби Іллі Токарю за підготовку до змагань.