Туризм
Наші новини

«Бужора» (Іршава) – СК «Легіон» (Мукачево) – 3:3 (1:1)

Чергову зустріч першості Закарпатської області з футболу команда СК “Легіон” провела в Іршаві. До цього матчу футболісти “Бужори” на своєму полі в даному сезоні не втратили ще жодного очка, тоді як футбольна команда СК “Легіон” в останніх іграх чемпіонату демонструє атакуючу, комбінаційну гру. Тому в турнірній таблиці займають почесне шосте місце. Тож гра обіцяла бути гострою та цікавою. Численні вболівальники, які цього недільного дня заповнили трибуни іршавського стадіону “Юність”, були в захопленні від поєдинку – гострі та небезпечні моменти перед воротами суперників не давали дрімати глядачам. Першими успіху досягли господарі поля, які вже на 17-ій хвилині “розписались” у воротах голкіпера мукачівців Мирослава Улинця, забивши гол зі штрафного – 1:0. До перерви було ще чимало небезпечних для обох команд моментів, але м’яч так і не влучив у жодні ворота.
Друга половина гри розпочалася атаками гостей – “Легіону”, і як результат – забитий м’яч у ворота іршавчан Юрієм Зайтлером на 62-ій хвилині. А ще через 12 хвилин після сильного удару Івана Кобина “Легіон” вже лідирував з рахунком 2:1. Та радість мукачівців виявилася недовгою. Граючи в спокійному руслі, зменшивши темп, вони тут же були покарані досвідченим Михайлом Рацином, який зрівняв рахунок – 2:2. Ще через 16 хвилин нападник мукачівців Іван Шайбан вдруге за цю гру виводить армійців уперед. Рахунок 3:2 залишався незмінним аж до останніх хвилин гри. Іршавські футболісти безперервно атакували ворота Мирослава Улинця. Так, в одній із атак гості порушили правила на своєму штрафному майданчику і Василь Попович з пенальті забив свій другий м’яч у цій грі – 3:3. Отож, команда Василя Зайтлера лишила двох очок іршавчан.
Гра юнацьких команд проходила не менш цікаво. Спочатку мукачівці лідирували з рахунком 1:0, та необачна гра захисту і воротаря “Легіону” дозволила господарям зрівняти рахунок – 1:1.