Туризм
Наші новини

50-річчю Олімпійського руху була присвячена першість Мукачева

72 учасники зібралися на змагання першості Мукачева зі спортивного орієнтування серед школярів, які були присвячені 50-річчю Олімпійського руху в Україні. Краще за інших серед дівчат на 1,5-кілометровій трасі, яка проходила через 5 контрольних пунктів, виступила Олександра Касьянова із ЗОШ № 13 з результатом 6 хвилин 28 секунд. Слідом за нею фінішували Жанна Лендєл та Настасія Онопричук із ЗОШ №9. А серед хлопців на 2-кілометровій дистанції з 7 КП з результатом 8 хвилин 1 секунда переміг Андрій Липченко. Лише кількох секунд не вистачило Олександру Букланову (обидва ЗОШ №1), щоби розділити успіх чемпіона. Він зайняв почесне друге місце, а третім фінішу дістався Дмитро Ходаківський із ЗОШ №11. У загальнокомандній першості з поміж 15 шкіл перемогла дружина ЗОШ №1, до шістки найсильніших також увійшли команди ЗОШ №13, школи-інтернату, ліцею, ЗОШ №20 і ЗОШ №3.
Змагання проводилися силами молодіжного колективу – вихованцями СК “Товариш”, а суддівські обов’язки виконували майстри спорту України, студенти Ужгородського національного університету Ольга Семак, Андрій Харченко, Сергій Готра, студентки Мукачівського технологічного інституту Яна Попович та Ніна Расчупкіна, Сергій Букланов з сільськогосподарського технікуму, старшокласники загальноосвітніх шкіл, кандидати у майстри спорту Ольга Гуніна, Олександр Повшик та Борис Горожа.
Спортивне орієнтування завжди буде цікам таким завзятим його прихильникам.