Туризм
Наші новини

Вдалі результати на Кубку України

Вдалими виявилися для закарпатських спортсменів змагання на Кубок України зі спортивного орієнтування, які відбулися в Галичині у відомих кожному українцеві Нагуєвичах – батьківщині Івана Франка. Для дорослих орієнтувальників вони стали останньою серйозною перевіркою перед чемпіонатом Європи, що незабаром розпочнеться в Угорщині.
Після урочистого відкриття близько 400 учасників почали змагання в своїх вікових групах у трьох видах програми. Першим відзначився мукачівський армієць, майстер спорту В’ячеслав Мухідінов. Він переміг і на класичній, і на середній дистанціях, а у спринті фінішував третім. Серед жінок два перших місця в активі випускниці Мукачівського технологічного інституту, майстра спорту України Яни Попович. Ірина Купріянова на середній дистанції виборола “срібло”.
Можна зрозуміти радість 13-річного Андрія Липченка (ЗОШ №1), який впевнено переміг на змаганнях такого високого рангу серед однолітків. Пропустивши поперед себе Юрія Тимківа з Івано-Франківська, третім фінішував Андріїв однокласник Олександр Букланов. Другий результат серед дівчат 1986-1987 років народження на класичній трасі було зафіксовано в Ольги Гуніної.
В змаганнях юніорок нагороду за друге місце у спринті та третє – на середній дистанції виборола випускниця Мукачівської ЗОШ №1 Марія Семак, а першокурсниця Технологічного інституту Ніна Расчупкіна була третьою на “класиці”. Серед юніорів дві бронзові медалі взяли студенти Ужгородського національного університету: в спринті Сергій Бабич, а на середній дистанції – Сергій Готра.
Відомий у минулому спортсмен-орієнтувальник, а нині директор Закарпатського центру туризму і спорту учнівської молоді, заслужений учитель України Володимир Чепа задоволено вітав із нагородами своїх земляків, адже всі вони є вихованцями Центру, а тренує здібних спортсменів мукачівець Олександр Цепурдей.