Туризм
Наші новини

А винні гроші…

У спортсменів-орієнтувальників епіцентр подій в останні дні перемістився до Дніпропетровська, де проходив чемпіонат країни серед юніорів, на який приїхали 314 учасників. З тих областей, які культивують цей вид спорту, не була представлена лише Закарпатська – гроші в облспортуправління знайшлися на відрядження тільки трьох спортсменів. Один із них порадував високим результатом в естафеті, що складалася з трьох етапів по п’ять кілометрів кожний, чемпіоном разом із харків’янами Олександром Коноваленком та Олександром Кратовим став випускник мукачівської ЗОШ № 2 Дмитро Терпай. Слабше виступили студенти УжНУ: 18-річний Сергій Готра, який фінішував із п’ятим результатом з десятикілометрівки та юнацький чемпіон 2001 року Сергій Бабич, який, всупереч прогнозам, на дванадцятикілометровій трасі зайняв лише 12 місце.
А їхні молодші одноклубники із мукачівського “Товариша”, завдяки сприянню В.В. Басараба – заступника голови правління ВАТ «АТП 12106», в ті ж дні у м. Кошице (Словаччина) прийняли участь у відкритому чемпіонаті Словаччини. У суперечці, яка точилася між 78 командами, закарпатці виглядали гідно: в змаганнях серед юнаків до 14-ти років Андрій Липченко, Олександр Букланов (ЗОШ № 1) і Петро Волох (ЗОШ № 6) зайняли друге місце, пропустивши лише команду “Академік” з Кошице. А у відкритому класі десятикласники Олександр Повшик (ЗОШ № 11), Борис Горожа (ЗОШ № 1) разом зі своїм тренером Олександром Цепурдеєм перемогли.