Туризм
Наші новини

“Не числом, а вмінням”

Саме так вчив перемагати ворога великий російський полководець Суворов! І саме цим крилатим виразом можна охарактеризувати останні виступи мукачівських кікбоксерів на національних та міжнародних рингах.
В кінці літа цього року команда спортклубу “Файт” у складі п’ятьох юних вихованців тренера Валерія Вишньова повернулася з Криму з двома кубками за призові загальнокомандні місця в розділах семі- та фул-контакту з міжнародного турніру “Кубок Южного Берега Крыма”, присвяченого святкуванню Дня Ялти, перлини давньої Тавриди. Тут, в запеклій боротьбі зі суперниками із п’яти країн колишнього СНД, мукачівці здобули 10 медалей; серед яких – 5 золотих, 3 срібні, 2 бронзові. Дві золоті на рахунку Олександра Ланя, по одній золотій та срібній у Андрія Вишньова, Едуарда Бобра, Віталія Андрішова, дві бронзи у Нікіти Пошегорова. І як результат – третє місце серед 15 клубів в обох видах програми: семі-контакт, фул-контакт. Цей турнір особливо запам’ятався впевненою перемогою Едуарда Бобра над потужним вірменином, та красивим поєдинком 18-річного Віталія Андрішова з 25-річним майстром спорту міжнародного класу з Донецька, дворазовим чемпіоном світу.
Після невеликого, але гарного відпочинку на березі Чорного моря файтівці продовжили свої переможні виступи на боксерському рингу Угорщини.
І ось наступний етап. Знову з успішним результатом повернулася команда спортклубу “Файт” з міжнародного турніру з кікбоксінгу імені Богдана Хмельницького, який проходив у м. Черкаси 11-13 жовтня.
Тут десятеро файтівців відчайдушно боролися з кікбоксерами збірних багатьох областей України. І програли в командному заліку лише тим командам, які набагато переважали за кількістю спортсменів. Так, перше місце посіла команда господарів рингу. В її складі виступали всі спортсмени області, а це близько 90 чоловік. Друге місце посіла збірна Львівської області, яку представляли 30 спортсменів із трьох клубів області. Ну а третє – за мукачівцями, які були єдиними представниками Закарпаття на цьому турнірі. По дві золоті медалі отримали Андрій Вишньов та Олександр Ланьо, золота та срібна нагороди на рахунку Едуарда Бобра, Ірини Данильченко. По одній золотій медалі в Олега Шіца, Віталія Ковача, Олександра Бердишева, Віталія Андрішова, срібло заслужив Степан Сворінь, бронзу – Нікіта Пошегоров. З 10 золотими, 3 срібними, 1 бронзовою нагородою закарпатці випередили представників Київської, Дніпропетровської, Хмельницької, Донецької та інших областей, які взяли участь у цьому турнірі.
А запам’ятається він мукачівцям перш за все Кубком-красенем та несподіваним успіхом дебютантів Степана Своріня, Віталія Ковача та Олексендра Бердишева, для яких цей міжнародний турнір став серйозним іспитом.
Наближається кінець 2002 року, який для “Файта” поки що є переможним. Сподіваємося, таким він і залишиться

Рубрика: Бокс, Спорт