Туризм
Наші новини

Листопадове потепління на користь «АВК»…

Цього сонячного листопадового дня – у п’ятницю, на стадіоні “Мукачівприлад” у присутності чисельної вболівальницької аудиторії пройшла додаткова гра, яка виявила чемпіона осінньої першості міста з футболу. Дві кращі команди, які в основних матчах чемпіонату набрали однакову кількість очок – «АВК» (Кондитерська фабрика) та «Лижник» – зійшлися віч-на-віч, щоб на зеленому полі з’ясувати стосунки і визначитись, хто на сьогоднішній день сильніший. Знаючи всі сильні й слабкі сторони, обидві команди без розвідки, з перших хвилин зустрічі почали безкомпромісну боротьбу. І вже на шостій хвилині гри рахунок голам було відкрито – несподівано для свого суперника до атаки приэднався захисник «АВК» Владислав Шубелко і сильним ударом примусив діставати м’яч із сітки власних воріт голкіпера «Лижника» Адальберта Чобана – 1:0. За такого рахунку команди пішли на відпочинок. Після перерви «Лижник» додав у швидкості і їхні атаки та удари форвардів по воротах В’ячеслава Улинця (голкіпера «АВК») ставали дедалі небезпечнішими. На 58-й хвилині одна із чисельних атак принесла «Лижнику» довгоочікуваного гола, який забив Іван Карпів – 1:1, цей рахунок зберігся до кінця основного часу. Згідно з Реґламентом змагання, для визначення переможця були призначені післяматчеві пенальті, які краще, без промаху, пробили футболісти «АВК» і вперше у своїй історії стали чемпіонами міста з футболу.
Радість футболістів «АВК» була подвійною, адже з рук начальника відділу освіти, молоді, сім’ї і спорту Ярослава Жигана вони одержали два Кубки – за перемогу в осінньому чемпіонаті та Суперкубок.