Туризм
Наші новини

Змагання вдалися

Дивлячись на величезні нинішні труднощі, можна лише із захопленням сприйняти ініціативу Мукачівської організації спортивного товариства профспілок “Спартак” щодо проведення Першої міської універсіади серед команд вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, ПТУ і ліцеїв. До програми цього комплексного заходу включено змагання з баскетболу, волейболу, легкої атлетики та настільного тенісу.
А першим, у програмі святкування Дня визволення міста, було проведено легкоатлетичний крос. Змагання вдалися, адже вони зібрали майже дві сотні учасників і, що теж важливо, не було дощу, одним словом, пощастило. Вболівальники не пожалкували, бо вони побачили динамічні забіги, захоплюючу боротьбу на фініші кращих на сьогоднішній день бігунів. Для дебютних студентських змагань результати видалися досить значними: серед юнаків В. Савчин із ВПУ № 3 затратив на подолання 1800-метрової дистанції 5 хвилин 27 секунд, другим фінішував В. Довганинець із ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а нагороду за третє місце отримав І. Олешко з ПТУ № 8. Серед дівчат-учасниць універсіади на 1000-метровій трасі перемогла А. Авдошкіна з ВПУ № 3, серйозну конкуренцію якій на фініші склали В. Плоскіна (ПТУ № 31) та О. Софілканич (ПТУ № 8).
У відкритому класі, де стартували всі, хто бажав, до призового тріо ввійшли: серед юнаків – А. Липченко (ЗОШ №1), Г. Кучінка (ЗОШ-інтернат) та А. Расчупкін (ЗОШ №13), а серед дівчат – О. Касьянова (ЗОШ №13), Т. Максим і О. Каленська (обидві із ЗОШ №20).
Змагання пройшли організовано, жваво і весело. У загальному заліку універсіади після першого номеру програми турнірну таблицю в змаганнях дівочих команд очолили збірні ВПУ №3, ПТУ №7 та гуманітарно-педагогічного коледжу; серед хлопців лідерами стали збірні ВПУ № 3, ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та кооперативного фінансово-комерційного технікуму.
Все це стало можливим завдяки голові ММО СТП «Спартак» В. Мусі, що провів організаційну роботу. Безпосередньо проведення змагань забезпечували вихованці клубу спортивного орієнтування “Товариш” (керівник О. Цепурдей).