Туризм
Наші новини

Юні мукачівці добре виступили на турнірі пам’яті А. Козіна

З 22 по 24 листопада у Львові відбувся традиційний міжнародний турнір із греко-римської боротьби серед кадетів, присвячений пам’яті заслуженого тренера України А. Козіна. Участь у змаганнях взяли всі команди західного регіону України, команда Югославії та дві команди з Росії. 160 атлетів у різних вагових категоріях вели запеклі сутички на килимах палацу спорту ДСТ “Локомотив”. Нашу область на турнірі представляли 7 юних борців Мукачівської райради ДСТ “Колос”. У ваговій категорії до 46 кг серед 17 спортсменів перше місце виборов учень мукачівської ЗОШ №2, кандидатув майстри спорту Ю. Шкрюбя. У цій же ваговій категорії В. Марич посів п’яту сходинку. Друге місце у категорії до 50 кг зайняв наш земляк К. Матюшкін, у фіналі поступившись борцю з Югославії.
У ваговій категорії 63 кг друге місце посів студент аграрного технікуму О. Бідзіля. Серед призерів були й наші борці А.Марченко із ЗОШ №10 – друге місце (до 69кг) та учень ЗОШ №6 О. Богдан – 3 місце.
Наймолодшим учасником турніру був мукачівець І. Бідзіля (1993 р. н.) у вазі до 29 кг. Серед 30 учасників він виборов 5 місце і був нагороджений призом за виявлену волю до перемоги. П’ять із семи борців нашого міста стали призерами змагань у Львові.
Федерація боротьби, батьки та юні вихованці секції завдячують керівникам Мукачівської райради, ДСТ “Колос” та меценату Іллі Богдану за те, що команда змогла взяти участь у цьому престижному турнірі.