Туризм
Наші новини

СИЛАЧІ ІЗ ДСТ “КОЛОС” – ЗНОВУ ПЕРЕМОЖЦІ

8-9 лютого в місті Хуст пройшли змагання з пауерліфтингу в залік другої літньої спартакіади області. Спортсмени змагалися в трьох вправах: присідання зі штангою на плечах, жим лежачи, тяга станова. В іграх взяли участь команди Ужгорода, Мукачева, Мукачівського району, Хуста, Виноградова, Тячева, Великого Березного, Волівця.
Перемогу святкували спортсмени ДСТ “Колос” з Мукачівського району, які вибороли найбільше нагород. Приємно здивував усіх чемпіон і рекордсмен області, член збірної команди ветеранів України Іван Дрогобецький (категорія до 110 кг), який у сумі набрав 790 кг. Така вага ще нікому в Закарпатті не підкорялася. Серед жінок (категорія до 60 кг) перемогла Т. Шевцова. У чоловіків (до 56 кг) “колосівцю” Василеві Павлюку дісталося срібло і він виконав норматив 1-го розряду. Запекла боротьба точилась у ваговій категорії до 67,5 кг, де зійшлися найсильніші: чемпіон і рекордсмен України серед юнаків 18-річний Владислав Симчина та бронзовий призер чемпіонату світу 36-річний Віталій Тетеуца. Золото дісталось Віталію, срібло – Владиславу, який показав пристойний результат у жимі лежачи – 165 кг. Вісімнадцятирічний Михайло Кузьма виборов золоту медаль у категорії до 75 кг і перевищив норматив Майстра спорту України на 12,5 кг. У категорії до 82,5 кг святкував перемогу кмс Юрій Миголинець. Майстер спорту Ярослав Дем’янюк (до 90 кг) посів третю сходинку п’єдесталу. Віктор Новінкін (до 100 кг) не тільки здобув золото у своїй категорії, а й виконав норматив кмс України.
Команду-переможницю до змагань готували Михайло Симчина та Микола Красилинець. П’ятеро їхніх вихованців включені до збірної команди області, які поїдуть на республіканські літні спортивні ігри.