Туризм
Наші новини

У Мукачеві вперше відбулися змагання з лижних гонок та орієнтування на лижах

Завдяки напрочуд щедрій на сніг зимі в Мукачеві вперше за роки незалежності розіграно міську першість із лижних гонок та спортивного орієнтування на лижах. Їх ініціаторами стали: міська організація спортивного товариства профспілок “Спартак” (голова В. Муха) та спортклуб “Товариш” (керівник О. Цепурдей). У стартах, які проводилися за програмою ІІІ юнацьких зимових спортивних ігор України, крім спортсменів з міста над Латорицею, взяли участь й гості з Ужгорода та Хуста.

Кращими у віковій категорії 1987 р.н. і старше в лижних перегонах і в орієнтуванні стали: студент УжНУ С. Готра та десятикласник Мукачівської ЗОШ № 13 А. Расчупкін. Бронзові нагороди в цій групі дісталися в гонці М. Уйфолуші з МТІ, а в змаганнях із лижного орієнтування – Ю. Кробинцю, який навчається в Закарпатському лісотехнічному технікумі (Хуст).
У змаганнях між дівчатами поза конкуренцією була кандидат у майстри спорту О. Гуніна, а серед юнаків до 1988 р.н. – О. Букланов (обоє зі ЗОШ № 1). До числа призерів у гонці на п’ятикілометровій трасі ввійшли С. Расчупкін (ЗОШ № 13) та О. Рапа (ЗОШ № 1), а в орієнтуванні – О. Рапа та Р. Янкович (ЗОШ № 1). За підсумками змагань сформовано збірну команду області, яка виступить у фінальній першості ігор та на чемпіонаті