Туризм
Наші новини

«Реал» переміг «Динамо»

В черговому турі групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА мадридський “Реал” вдома обіграв київське “Динамо” з рахунком 1:0. На 35-ій хвилині гол забив Майкл Оуен після передачі Роналдо. До речі, в першому таймі моменти для взяття воріт були і в Роналдо та Роберто Карлоса. Запам’ятався чудовий удар зі штрафного у виконанні Зінедіна Зідана. Наприкінці першого періоду втратив шанс зрівняти рахунок захисник киян Горан Гавранчич. Його удар головою парирував воротар Касільяс. В другій половині поєдинку команди кілька разів створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. Не використав вихід один на один бразильський форвард “Динамо” Клебер, упустили моменти Шацьких і Гіоане. У “Реала” ж кілька разів після проходів по лівому фланзі міг відзначитися Роналдо. На останніх хвилинах кияни виконували штрафний, і хоча вперед вийшла майже ціла команда, навіть голкіпер Шовковський, рахунок не змінився. Отже, “Реал” наздогнав киян у турнірній таблиці. В іншій грі групи “В” “Байєр” із Леверкузена завдав поразки італійській “Ромі” – 3:1. В інших зустрічах “Ліверпуль” поділив очки з іспанським “Депортіво” – 0:0, французький “Монако” взяв гору над грецьким “Олімпіакосом” – 2:1, італійський “Ювентус” переміг “Баварію” – 1:0, голландський “Аякс” здолав “Маккабі” з Тель-Авіва, “Спарта” зіграла внічию з “Манчестер Юнайтед”, а турецький “Фенербахче” програв “Ліону” – 1:3.

Рубрика: Спорт, Футбол