Туризм
Наші новини

На засніжених схилах

Гарною видалася цього року зима – на радість любителям зимових видів спорту, зокрема гірськолижникам.
На чарівних засніжених схилах с. Синяк провели змагання з гірськолижного виду спорту учні технікумів, МТІ й середніх спеціальних професійно-технічних навчальних закладів.
Спортсмени змагались у двох дисциплінах: слаломі й слаломі-гіганті. Найшвидше пройшов дистанцію слалому Роланд Русин з СПТНЗ № 31. Він же переміг і в слаломі-гіганті. Другу сходинку посів Володимир Данчевський з СПТНЗ № 3, теж у двох дисциплінах.
Третім у слаломі був представник фінансово-кооперативного технікуму, а у слаломі-гіганті – студент сільськогосподарського технікуму Ролан Чегіль.
Серед дівчат трійку призерів склали: Світлана Маринець з кооптехнікуму, їх подруга по команді Ірина Сорокіна і Ольга Ляшенко з СПТНЗ № 3.
У командному заліку серед СПТНЗ перемогли учні навчальних закладів № 3, 8, 31 і 7, а серед технікумів переможцями вийшли майбутні кооператори, аграрники і студенти МТІ.
P.S. Слід подякувати за підготовлену трасу і сприяння проведенню змагань робітникам спортивно-оздоровчого комплексу с. Синяк.