Наші новини
заявка на бесплатный аудит тут вашего сайта

Юрій Асканов провів бої без єдиної поразки

Греко-римська боротьба

Юні борці СК ім. М. Токаря приїхали з м. Харкова, де прийняли участь у 20-му традиційному Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юнаків, присвяченому пам’яті генерального конструктора танка Т-34 М. Кошкіна.
Палац спорту “Металіст” зібрав команди з багатьох міст України. Приїхали бійці з Білорусі та м. Белгород (Росія).
Два дні тривали напружені поєдинки. Борці продемонстрували високу техніку боротьби, волю до перемоги.
Без єдиної поразки провів усі поєдинки учень ЗОШ № 20 Юрій Асканов, який став чемпіоном турніру (у вазі до 32 кг). У ваговій категорії до 38 кг – третє місце зайняв Олег Козуб, який виграв 5 поєдинків і тільки один раз поступився дуже сильному бійцю із Дніпропетровська.
Віталій Мірошниченко через необ’єктивну оцінку суддів залишився на 5-му місці. Федір Шлямас, Руслан Стрілець посіли 6-те місце. На думку тренера А.Цифринця, всі мукачівські бійці виступили достойно, якщо врахувати, що деякі спортсмени вперше виїжджали на змагання такого рівня: Артем Асканов, Михайло Циптак, Сергій Шпирь, Олександр Паук, Степан Цугорка, Артем Шастун.
Федерація греко-римської боротьби щиро дякує Президенту федерації І. Токарю за можливість участі дітей у міжнародному турнірі.