Туризм
Наші новини

На мажорній ноті виступили борці добровільного спортивного товариства “Колос” Мукачівського району

Виступивши у складі збірної області на першості ЦРФСК України, яка відбулася в місті Кузнецовськ на Рівненщині 18-21 грудня 2002 року, наші атлети вибороли наступні місця: у категорії до 27 кг – 2-ге місце посів учень гімназії І. Бізіля (наймолодший учасник змагань); до 50 кг – чемпіоном став Ю. Шкрюба (ЗОШ №2), у цій же ваговій категорії В. Марич зайняв п’яте місце, до 55 кг – К. Матюшкін (ЗОШ №1) посів четверте місце; до 58 кг – чемпіонське звання виборов студент аграрного технікуму П. Діус, а його земляк П. Медвідь (ЗОШ №2) – шосте місце. Відмінно виступив і учень ЗОШ №10 А. Марченко, який спромігся вибороти у ваговій категорії до 73 кг почесне третє місце.
В результаті запеклої триденної боротьби, наші спортсмени вибороли 2-і золоті, 1-у срібну і 1-у бронзову медаль, обійшовши в загальному заліку команди Києва, Київської області, Луганська та інші. Поступились тільки атлетам із Рівненської області, які виступали у всіх вагових категоріях.
Кваліфікація змагань дозволяє присвоювати учасникам, які ввійшли до трійки призерів, почесне звання кандидата в майстри спорту. Поздоровляємо І. Бізілю, П. Діуса, Ю Шкрюбу та А. Марченко з виконанням нормативу. Спасибі меценату Іллі Богдану, який виділив кошти для участі команди Мукачівського району в цих престижних змаганнях, в яких взяли участь понад двісті спортсменів із всієї України.