Туризм
Наші новини

НА КИЛИМІ ПЕРЕМАГАЄ ТОЙ, ХТО РИЗИКУЄ

З 19 по 22 грудня в м. Біла Церква пройшов традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби, організований Благодійним фондом майстра спорту міжнародного класу Н. Макаренка. У змаганнях взяли участь збірні команди Росії, Молдови, Бєлорусі, Польщі, а також збірні міст України, Москви, Тирасполя – всього 350 учасників.
Найхарактерніша риса цього турніру – високий професійний рівень молодих спортсменів. Із кожним роком покращуються технічні дані 15-16-річних юнаків. Успішно й потужно заявили про себе на змаганнях вихованці СК ім. Михайла Токаря. Яскравий приклад вдалого виступу наших спортсменів – перемога в двох фінальних поєдинках: у ваговій категорії до 32 кг мукачівець Олександр Кухта здолав тернопільчанина Сергія Вар’яна, а Іван Богдан не залишив шансів Богданові Падалку з Білої Церкви (в категорії до 47 кг). Чемпіонами й призерами престижного турніру стали: