Туризм
Наші новини

Кращі шкільні команди з баскетболу та волейболу отримали нагороду від мерії

Традиційним у місті над Латорицею стало проведення спартакіади між школярами міста. Змагання з різних видів спорту, у яких беруть участь кращі учні міських шкіл, проходять поетапно майже увесь навчальний рік. Нещодавно компетентне журі підбивало підсумки змагань з волейболу та баскетболу, які фінішували у середині грудня. А минулого тижня, саме у день святого Миколая, на урочистому зібранні, яке відбулося в загальноосвітній школі № 13, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому Михайло Лабош вручив переможцям грамоти та цінні призи.
Першість у шкільних змаганнях із баскетболу серед юнаків вибороли хлопці з ЗОШ № 6, на другому місці – команда 11-ої школи, а третє посіла команда ЗОШ № 1.
Як з’ясувалося, у нашому спортивному місті є чимало прихильників волейболу. Влітку чи не у кожному дворі діти, а часом і дорослі проводять за цією грою ледь не кожний погожий вечір. Тож, виборювати першість у цьому виді спорту вже мукачівським юнкам було нелегко. Серед кращих волейбольних збірних міста – шкільні команди ЗОШ № 11, 7 та 1. А переможницями шкільної першості стали дівчата зі школи № 13. До речі, незважаючи на тимчасові труднощі – капітальний ремонт спортзалу, на змаганя з волейболу цей навчальний заклад представив найчисельнішу команду. А тренує дівчат учителька фізкультури Лариса Колнишева, яка ще змалку прививає любов до спорту своїм вихованкам. Сьогодні її кращі учні продовжують навчання на факультетах фізкультури у різних вузах нашої держави та представляють не тільки нашу область, але й беруть участь у міжнародних змаганнях.
Усі шкільні команди, які посіли у змаганнях 1-3 місця, отримали від мукачівської мерії волейбольні та баскетбольні м’ячі. Не оминув це зібрання і святий Миколай, який завжди на свято приносить дітям солодощі. Від директора 13-ої школи, депутата міської ради Василя Кобаля команда-переможниця отримала великий смачний торт.