Туризм
Наші новини

Представництво Української Ліги карате в Закарпатті повідомляє

14-15 грудня 2002 року в м. Львові відбувся останній (у цьому році) етап першості Української Ліги карате (за версією WKF).
У змаганнях взяли участь збірні 16 областей України (майже 450 спортсменів). Організовував і проводив турнір Львівський державний інститут фізичної культури під керівництвом Міністерства спорту та туризму Ураїни.
Нашу область представляла збірна представництва УЛК в Закарпатті – Айнура та Наргіз Саламови, Деніс Пічугін, Михайло Шуваєв, Віктор Багін (всі з СК “Файт”, де тренером є С. Бадзьо) та Михайло Покрівчак, Василь Капітан, Андрій Романчук (всі з СК “Атлант” – м. Іршава, тренер – В. Бреус).
Велика кількість спортсменів у кожній ваговій категорії (в середньому по 25-26 учасників) ставила перед собою мету – вибороти призові місця Першості України. А завдання були не з простих. Тим паче, що деякі зі спортсменів вперше виступали за збірну області в таких відповідальних змаганнях. Старт завойованим медалям дала вже “ветеран” збірної Наргіз Саламова, яка зайняла третє місце в розділі ката та два треті – в особистому куміте у своїй та на рік старшій вікових групах. Потім дебютант збірної Віктор Багін, вигравши три бої і програвши лише у півфіналі майбутньому переможцеві, теж піднявся на п’єдестал пошани (3 місце). Виявив волю до перемоги і наступний дебютант – Михайло Покрівчак – 3 місце. А закономірну крапку поставила Айнура Саламова (4 бої – і всі виграшні) – 1 місце, довівши, що у віковій категорії до 14 років кращої за неї немає не тільки в Закарпатській області, але і в Україні. До речі, з 2001 року по теперішній час вона виграла всі етапи Української Ліги карате. Хочеться відмітити таких спортсменів збірної, як Деніса Пічугіна – 5 місце, Михайла Шуваєва – 7 місце (виступав уперше), Василя Капітана – 6 місце (травма), Андрія Романчука – 9 місце (виступав уперше) .
Виступ збірної оцінено представництвом як перспективний.
Дякуємо за допомогу в поїздці команди батькам спортсменів та голові правління МТФ “Мрія” Галині Гороховській.
Користуючись нагодою, вітаємо колег-спортсменів, тренерів і взагалі всіх громадян із Новим роком та Різдвом Христовим!