Туризм
Наші новини
Бурение скважин киев, ударно канатное бурение kolodec.com.ua.

Кращі спортсмени 2002 року

Спортсмени, старші 17 років
1. Мухідінов В’ячеслав – майстер спорту зі спортивного орієнтування;
2. Тетеуца Віталій – майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу;
3. Кравчук Станіслав – майстер спорту міжнародного класу з фрістайлу;
4. Аблаєв Енвар – майстер спорту з фрістайлу;
5. Сухан Олександр – майстер спорту з легкої атлетики, лижних гонок;
6. Попович Яна – кандидат у майстри спорту зі спортивного орієнтування;
7. Петрус Борис – кандидат у майстри спорту з легкої атлетики;
8. Помінчук Ярослав – кандидат у майстри спорту з легкої атлетики;
9. Лазар Серпи – кандидат у майстри спорту з легкої атлетики;
10. Андрішов Віталій – кандидат у майстри спорту з кікбоксингу.

Спортсмени міста віком до 17 років
1. Шкірей Марина (1986 р.н.) – кандидат у майстри спорту з легкої атлетики;
2. Найман Валерій (1986 р.н.) – кандидат у майстри спорту з легкої атлетики;
3. Будкевич Тарас (1986 р.н.) – І спортивний розряд з легкої атлетики;
4. Воробок Артур (1986 р.н.) – кандидат у майстри спорту з греко-римської боротьби;
5. Логойда Володимир (1988 р.н.) – майстер спорту України з греко-римської боротьби;
6. Златкін Дмитро (1986 р.н.) – кандидат у майстри спорту з греко-римської боротьби;
7. Лутак Наталія (1986 р.н.) – кандидат у майстри спорту з легкої атлетики;
8. Вишньов Андрій (1987 р.н.) – кандидат у майстри спорту з кікбоксингу;
9. Липченко Андрій (1986 р.н.) – кандидат у майстри спорту зі спортивного орієнтування;
10. Гуніна Ольга (1986 р.н.) – кандидат у майстри спорту зі спортивного орієнтування.

Кращі тренери міста Мукачева
1. Кукушкін Іван Іванович – греко-римська боротьба;
2. Рошко Михайло Іванович – пауерліфтинг;
3. Цепурдей Олександр В’ячеславович – спортивне орієнтування;
4. Панкулич Ігор Степанович – легка атлетика;
5. Колнишева Лариса Василівна – волейбол (дівчата);
6. Легеза Іван Юрійович – футбол;
7. Шимон Іван Миколайович – футбол (юнаки);
8. Беллас Степан Васильович – гандбол (дівчата);
9. Легеза Степан Георгійович – гірськолижний спорт;
10. Вишньов Валерій Анатолійович – кікбоксинг.

Кращі судді міста Мукачева
1. Будкевич Геннадій Борисович – легка атлетика;
2. Беспалов Леонід Іванович – легка атлетика;
3. Котобей Золтан Іванович – волейбол;
4. Салай Мар’яна Володимирівна – баскетбол;
5. Бадзьо Сергій Іванович – карате-шотокан;
6. Федів Олександр Євгенович – шахи;
7. Сич Омелян Карлович – греко-римська боротьба;
8. Сорокін Микола Володимирович – пауерліфтинг;
9. Гачкайло Габер Михайлович – кікбоксинг;
10. Деменко Сергій Олександрович – футбол.

Про Закарпаття
Міста та селища
© Рідне Закарпаття: Ужгород, Мукачево, Хуст
    Пишіть на andsale@hotmail.com