Судді: В.Шамич (Київ) - 8,4, О.Білоус (Черкаси) - 8,5, В.Ніколаєнко (Київ) - 8,5.

Ужгород: Білан, Ільницький, Чеберячко (Кополовець, 60), Сизихін, Білак, Гнатів (Гей, 85), Гурка, Когутич-к, Зав’ялов, Мацюк (Жигулін, 81), Бундаш (Кирилов, 51). Запасні: Овсієнко, Микуляк, Горецький. Тренер: Віктор Ряшко.
Львів: Тлумак, Сапуга-к, Іщенко, Шмаков, Микулич, Веприк (Сергеєв, 67), С.Годвин (Кикоть, 50), Йовичевич (Платон, 63), Донець (Іванський, 78), Кирице (Бляхарський, 54), Фощук. Запасні: Венчак, Поливанов. Тренер: Степан Юрчишин.

Гол: Мацюк (67).

Попередження: Сапуга (30), Йовичевич (37), Мацюк (63), Сергеєв (73).
Чесна гра: 8,2 - 6,5.

Львівські футболісти прибули до Ужгорода за день до гри. Крім того, підсилилися кількома гравцями основного складу “Карпат” і присутністю на стадіоні “Авангард” Мирона Маркевича. Схоже, саме ці фактори мали вплинути на позитивний результат для львів’ян, які будь-що прагнули залишити небезпечну зону в турнірній таблиці. Однак і в закарпатців були свої “подразники”. Команда в гостях здобула перемогу у матчі з “Динамо-2″ і не збиралася віддавати очки в домашньому поєдинку, який традиційно вболівальники охрестили “карпатським дербі”.

Незважаючи на те, що в Ужгороді того вечора була напівдощова погода, у цілому на гру це не вплинуло, а поєдинок видався видовищним, цікавим. На початку першого тайму гості пробували стримувати натиск суперника, однак ближче до перерви атаки закарпатців ставали дедалі небезпечнішими. З 28-ї по 45-ту хвилину підопічні Ряшка створили кілька реальних нагод для взяття воріт. Зокрема, повинні були забивати Бундаш, Мацюк, Чеберячко й Когутич. Однак удар Бундаша влучив у поперечину, “постріл” Когутича зі штрафного вдало парирував Тлумак, а удари Мацюка і Чеберячка також були неточними - вище воріт.

У гостей слід відзначити лише небезпечну контратаку на 44-й хвилині, коли Шпаков вдарив із зручної позиції вище “рамки”. Таким чином, з’ясування стосунків перенеслося на другий тайм.

Незважаючи на прагнення Степана Юрчишина шляхом замін пожвавити гру своєї команди, характер боротьби не змінився. Господарі здійснювали рейд за рейдом до штрафного майданчика гостей і гол, що називається, назрівав. У підсумку, на 67-й хвилині ужгородцям вдалася чудова комбінація, в якій на добиванні головою зіграв Мацюк. Здавалося, після цього господарі будуть грати на утримання рахунку, однак вони витримали темп, більше того, могли ще не раз засмутити Тлумака. Але матч завершився з рахунком 1:0.
На думку фахівців, закарпатці продемонстрували свою найкращу гру в нинішньому чемпіонаті і цілком закономірно розташувалися у верхній частині турнірної таблиці.

Михайло ІВАНИЦЯ, тренер “Закарпаття”:

- Ми знали про реальну силу львівських “Карпат”, а тому серйозно налаштовувалися на гру із суперником, при цьому акцент робили саме на атаку. Не все у нас вийшло, але ми задоволені переможним результатом. Переконаний, що гра сподобалася і вболівальникам.
Степан ЮРЧИШИН, головний тренер “Карпат-2″:

- У сьогоднішньому матчі нашим молодим гравцям не вистачило досвіду. Хоч вони і непогано розпочали, але потім допустили в обороні кілька “провалів”. У підсумку, це дозволило супернику забити м’яч. Хотів би привітати “Закарпаття” з перемогою і побажати команді вийти до вищої ліги. Адже така область, як Закарпатська, заслуговує бути в елітному дивізіоні. Головне - мати своїх вихованців. Це ж саме, до речі, стосується і нашої команди.