Туризм
Наші новини

Перше коло «Закарпаття» завершило нічиєю

Напередодні матчу ФК ОСК «Закарпаття»—«Волинь» (Луцьк) місцева збірна потрапила у вкрай незрозумілу ситуацію: команда стала заручником політичних процесів, які відбуваються в державі та області зокрема. Сталося цілий ряд прикрих інцидентів, котрі мали негативний вплив на команду. Проте тренерський склад зумів налаштувати хлопців на відповідальний матч, та й гравці розуміли, що поразка в останньому матчі першого кола від «Волині» лише збільшує шанси ужгородської команди надовго залишитися у небезпечній зоні в компанії з «Борисфеном».

Несприятливі фактори не змогли помішати гравцям «Закарпаття» вже на 25-ій хвилині відкрити рахунок у матчі. Після подачі кутового у виконанні капітана ужгородців Гурки передачу ударом головою під поперечину замкнув Шевелюхін 1:0. Перші хвилини показали, що ужгородці намагаються довести, що заслуговують на більш високе місце в турнірній таблиці.

На 58-ій хв. «Закарпаття» забиває другий гол, але суддя з незрозумілих причин не зарахував гол. За весь перший тайм «Волинь» практично не спромоглася на жодний по-справжньому небезпечний момент.

У другому таймі гравці «Волині» почали грати в свій футбол, раз по раз створюючи небезпечні моменти біля воріт «Закарпаття». Так, на 61-ій хв. після подачі кутового, скориставшись метушнею в карному майданчику ужгородців, Ряхін прийняв м’яч, розвернувся і пробив у дальній кут воріт 1:1. Цей гол був своєрідним нокаутом для гравців «Закарпаття». Захист ужгородців почав тріщати по швам. На 75-ій хв. Круніч, пройшовши півполя по лівому флангу, зробив точний навіс на Сачка, який замкнув навіс ударом головою. Після цього гравці «Закарпаття» немов оговтались і пішли в атаку. Штурм воріт «Волині» приніс успіх на 80-ій хв.: Савінов після навісу з лівого флангу заколотив м’яч головою в дальній кут воріт. Та господарі не зупинилися на цьому і намагалися здобути перемогу, однак захисники «Волині» не дали такої можливості, окрім моменту на 93-ій хв.

Після масованої атаки господарів у карному майданчику «Волині» почалася метушня. Ярош, вийшовши на ударну позицію, пробив, та м’яч потрапив в руку захиснику. Чомусь суддя не помітив порушення і не дав пенальті. Після цього моменту пролунав фінальний свисток, який зафіксував у цьому матчі нічийний результат. Гравці ФК «Закарпатця» мали купу гольових моментів, але знову підвела реалізація.

На післяматчевій прес-конференції більше говорив Кварцяний, який був не задоволений діями команди. Взагалі, зазначив, що 10 гравців виставляє на трансфер. А кіпера Нікітенка відправить назад в Одесу, щоб далі загорав під сонцем. Як наголосив амбіційний тренер, на початку зустрічі він налаштовував футболістів, щоб не думали про відпустку, але, на його думку, вони всі вже давно у відпустці після весілля в Гуменюка. Критично поставився навколо метушні ФК ОСК «Закарпаття». Рівень суддівства в українському чемпіонаті назвав трохи вищим, ніж рівень гри футболістів.

Наставник ужгородців, на відміну від Кварцяного, був небагатослівний. Наголосив, що команда протягом І кола показала непогану гру, особливо відзначив захисну ланку та півзахист, але нарікав на слабку реалізацію своїх підопічних. Зазначив, що хлопці після цього поєдинку йдуть у відпустку, а після нового року розпочнуться тренувальні збори.