Туризм
Наші новини

У Дебрецені ужгородці були найкращі

Наші у Дебрецені

4-5 грудня у Дебрецені (Угорщина) до дня Святого Миколая пройшов міжнародний турнір з міні-футболу, який ще був приурочений і пам’яті славетного футболіста Густі Пийтера, гравця «Дебрецена». Закарпатські футболісти взяли участь у турнірі двома складами — командою СДЮШОР та «Закарпаття».

Як зазначив головний тренер закарпатської команди Василь Орос, у цьому турнірі брали участь команди 1994, 1995, 1996 та 1997 років народження. Наші крайові команди виступали у віковій групі 1995 р.н. У цій віковій категорії було досить широке представництво із 16 команд — Угорщини, Румунії, Югославії, Словенії та України. Тобто, у чотирьох підгрупах були по 4 команди.

Кожна перша команда з підгрупи боролася за 1-4 місця, а друга за четверте-восьме.

Першу гру у своїй підгрупі закарпатці зіграли з румунською командою «Ута-Арат» внічию — 0:0. Друга гра з угорською «Гойда-Бешермень» виявилася переможною для ужгородців — 3:2, останню зіграли теж з угорською командою «Дюла», яку обіграли з рахунком 2:0 і посіли перший рядок у підгрупі.

У півфіналі закарпатці змагалися з юними футболістами з місцевої команди «Локі» (команда майстрів «Дебрецен»). Основний час гри завершився нульовою нічиєю, а в пробитті післяматчевих пенальті підопічні Василя Ороса були точнішими — 3:2 результат був на їх користь. У боротьбі за найвищі нагороди ужгородці зійшлися з югославською командою «Раднічкі» (Валєво). У впертому протистоянні закарпатці вирвали перемогу з мінімальною перевагою 1:0 і, відповідно, стали чемпіонами у своїй віковій групі.

Кращим гравцем цього престижного турніру було визнано футболіста Ужгородської СДЮШОР Миколу Ільковича, якому (крім того, що команда отримала кубок переможців і золоті медалі) було вручено ще й спеціальний приз. А героями цього турніру у складі ужгородської команди стали: Андрій Ізар (воротар), Едуард Дзьоба, Микола Ількович, Віталій Вольський, Віталій Кричфалушій, Мирослав Скрип, Михайло Батурин, Василь Ревта, Василь Дудура, Микита Гальчак, Олександр Ковчар, Євген Гладинець.

Щодо рівня змагань, то, за словами наставника ужгородців, він був досить високий, у змаганнях брали участь команди з 5 держав Європи, футболісти грали в 5 чудових спеціалізованих футбольних залах.

Слід відмітити, що друга закарпатська команда ФК «Закарпаття» на цьому турнірі посіла 9-е місце, що теж є досить непоганим результатом.